طراحی و ساخت نرم افزار‌های تحت وب و یا همان سامانه‌های تحت وب، جزو مهم‌ترین فعالیت‌های یم تخصصی مهندسان جوان است که طراحی و ساخت آن‌ها در راستای ارتقاء کارایی و بهره‌وری سازمان‌ها و شرکت‌ها و کاهش هزینه‌های آن‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

سامانه های تحت وب روی کامپیوتر کلاینت نصب نمیشود و کاربر با استفاده از Browser های مرسوم مانند (گوگل کروم ، فایرفاکس ، اپرا ، اکسپلورر ) به آن دسترسی پیدا میکنند و از یک هسته پایدار بهره میبرند و با تغییر در عملکرد یا آپدیت برای همه کاربران در سطح شبکه جهانی اینترنت تغییر میکند . سرعت بالا و سریع سامانه تحت وب به توانایی سخت افزاری کلاینت یا کاربر پشت سیستم ربطی ندارد چرا که محاسبات پیچیده از راه دور در سرور انجام میشود و ما میتوانیم با یک سیستم ساده یا یک موبایل دستورالعمل های پیچیده ای را اجرا کنیم. در کشور عزیزمان ایران، طراحی و توسعه سامانه های تحت وب، اعم از وب سایت های شخصی، وب سایت های سازمانی و یا پورتال ها، با روندی بسیار گسترده رو به افزایش هستند. امروزه، اینترنت به عنوان یک رسانه قدرتمند در مسیر ایجاد ارتباطی یکپارچه در میان اقشار مختلف جامعه عمل میکند. ایمیل، شبکه های اجتماعی و سایر روش های ارتباطی، کلیت اینترنت را تشکیل میدهند. در این میان یک وب سایت، نه تنها به عنوان یک روش تبلیغاتی، بلکه به عنوان هویت مجازی یک شخص، شرکت یا سازمان، و به عنوان یکی از ملزومات زندگی مدرن و پیوستن به تجارت جهانی است.

مهمترین مزایای نرم افزارهای تحت وب

از جمله مهمترین مزایای نرم افزارهای تحت وب می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1-محدود نبودن به مکان خاص و در هر جایی که اینترنت باشد در دسترس خواهند بود
2-محدود به یک سیستم خاص نیستند
3-تمامی پردازش های سنگین بر روی سرور انجام شده و می توان با سیستمی ساده از خدمات نرم افزارهای تحت وب استفاده نمود.
4-در داده های حساس می توان از امنیتی به مراتب بالا و قابل اطمینان برخوردار بود.

در همین راستا تیم تخصصی مهندسان جوان با در اختیار داشتن دانش لازم در این مقوله و همچنین تجربه بلند مدت در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع پورتال و سیستم های تحت وب، سعی خواهد داشت تا به عنوان عضوی از جامعه فناوری اطلاعات در کشورمان، سهمی را در مسیر نیل به هدف نهایی و بهبود کمی و کیفی وب سایت های ایرانی ایفا نماید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از  از خدمات فنی و تخصصی ما با مدیر بخش خدمات فنی (مهندس زمین پیما) تماس بگیرید.

مهندس زمین پیما (مدیر بخش پروژه های فنی):

تلگرام:

2283 387 911 98+

واتس آپ:

6485 101 539 90+

پست الکترونیکی:

sobhan.zaminpeyma@gmail.com