نرم افزار Cisco Packet Tracer یک نرم افزار آموزشی و همچنین طراحی اولیه زیرساختار شبکه های مبتنی بر محصولات شرکت سیسکو می باشد. این نرم افزار یک محیط شبیه سازی برای کسانی است که قصد طراحی شبکه، توپولوژی، پیکربندی، بررسی مشکلات و … را دارند. کار بران میتونند براحتی ابزارهای مورد نظر خود را در محیط شبیه سازی وارد نموده و توپولوژی مورد نظر خود را ایجاد کنند. آنگاه پس از پیکر بندی شبکه ایجاد شده می توانند به برسی تحلیل و برسی ورفع مشکلات آن بپردازند. این نرم افزار برای دوره های شبکه ی مخصوص شرکت سیسکو ساخته شده است و این به منزله ان است که هیچ دستگاه و هیچ نودی که برای شرکت سیسکو نباشد در ان قرار ندارد. این نرم افزار در دوه های شبکه CCNA و دوره های دیگر شرکت سیسکو استفاده های خیلی زیادی دارد. با این نرم افزار قدرت مند شما می توانید شبکه های مورد نظر را با قابلیت های کامل انواع تجهیزات شبکه سیسکو به صورت مجازی کار کنید و یک IT Manager شوید.در این دوره آموزشی تمامی اصول مربوط به پکت تریسر را خواهید دانست. سیسکو پکت تریسر به دانشجویان این امکان را می‌دهد که شبکه‌های مجازی را با بساری از دستگاه‌های مختلفی همچون روترها، سیستم‌ها و سوئیچ‌ها ایجاد کنند. دستگاه‌های یکپارچه‌سازی مانند دوربین‌های امنیتی، سنسورهای حرکتی، چراغ‌ها و دزدیگرها، شبکه‌های برقی و غیره از این طریق می‌توانند به همدیگر مرتبط شوند.

شما می توایند دوره Cisco Packet Tracer مورد نظر خود را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایید. ما برای شما یکی از بهترین مدرسان تیم آموزش مهندسان جوان را انتخاب نموده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. کل دوره آموزشی بصورت آنلاین و با نرم افزار های پیشرفته آموزش مجازی خواهد بود. تعداد جلسات و قیمت و . . . توسط حود مدرس به اطلاع شما عزیزان می رسد. برای اطلاعات بیستر با دکتر مصطفی ایوبی (مدیر بخش آموزشی) تماس بگیرید:

تلگرام: 4271 335 911 98+           واتس آپ: 9136 842 553 90+      پست الکترونیکی: mostafa.mobarhan@emu.edu.tr

همچنین ما فایل های آموزشی بسیار کاربردی را برای شما تهیه نموده ایم. این آموزش ها بر اساس محتوا برای شما دسته بندی شده اند که عبارت اند از:

آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری

در این کتاب آموزش شبیه سازی شبکه با Packet Tracer سعی شده تا با بیان مفاهیم کاربردی شبکه به طور…

group0
تومان10000

آموزش کاربردی packet tracer

مدیریت شبکه های کامپیوتری موضوعی می باشد که لازم است تا هر مدیر شبکه ای به قوانین آن مسلط باشد. اگر یک…

group0
تومان8000

آموزش شبکه در packet tracer

در این کتاب آموزش شبیه سازی شبکه با Packet Tracer سعی شده تا با بیان مفاهیم کاربردی شبکه به طور…

group0
تومان12000