MySQL به عنوان یک سامانه یا سیستم مدیریت پایگاه داده و یک پایگاه داده به حساب می آید که به صورت متن ‌باز عمل می کند. این مدل پایگاه داده به وسیله شرکت اوراکل تولید، توسعه، توزیع شده است و به راحتی توسط این شرکت پشتیبانی می شود. سیستم مدیریت پایگاه داده MySQL به صورت سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای (RDBMS) می باشد که برای ذخیره سازی، جستجو، مرتب کردن و بازیابی داده ها مورد استفاده قرار می گیرد. سرور MySQL به طور همزمان به چندین کاربر اجازه استفاده از داده ها را می دهد و سرعت دسترسی کاربران معتبر را افزایش می دهد. MySQL یک سرور چند کاربره و چند ریسمانه نیز می باشد.

شما می توایند دوره MySQL را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایید. ما برای شما یکی از بهترین مدرسان تیم آموزش مهندسان جوان را انتخاب نموده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. کل دوره آموزشی بصورت آنلاین و با نرم افزار های پیشرفته آموزش مجازی خواهد بود. تعداد جلسات و قیمت و . . . توسط خود مدرس به اطلاع شما عزیزان می رسد. برای اطلاعات بیستر با دکتر مصطفی ایوبی (مدیر بخش آموزشی) تماس بگیرید:

تلگرام: 4271 335 911 98+           واتس آپ: 9136 842 553 90+      پست الکترونیکی: mostafa.mobarhan@emu.edu.tr

همچنین ما فایل های آموزشی بسیار کاربردی را برای شما تهیه نموده ایم. این آموزش ها بر اساس محتوا برای شما دسته بندی شده اند که عبارت اند از:

آموزش MySQL

این PDF آموزشی همانطور که از نام ان مشخص است در خصوص دیتابیس MySQL است ولی برای کسانی که Oracle…

group0
تومان24000

آموزش MySQL به فارسی

کتاب آموزش MySQL به فارسی روان ارایه شده است. با گسترش وب و زبان های برنامه نویسی تحت وب مثل…

group0
تومان27000

آموزش مقدماتی MySQL

در دنیای امروز هر وقت که ما نام بانک اطلاعاتی یا دیتابیس را می شنویم اولین گزینه ای که به…

group0
تومان18000