SQL یک زبان استاندارد برای کار کردن با دیتابیس‌های رابطه‌ای است. با استفاده از این زبان می‌توان به داده‌های موجود در دیتابیس داده‌های جدید اضافه کرد، داده‌های خاصی را جستجو کرد و داده‌ها را به روز‌ رسانی یا حذف کرد. این زبان، توانایی انجام عملیات متعدد دیگری را هم دارد که از جمله آنها می‌توان به بهینه‌سازی و تعمیر و نگهداری دیتابیس‌ها اشاره کرد .SQL مخفف Structured Query Language است. دیتابیس‌های رابطه‌ای مانند MySQL Database، Oracle، MS SQL Server، Sybase و غیره دارای استانداردهای ANSI SQL هستند. اهمیت این موضوع از آن‌جایی است که تمام این پایگاه داده‌ها از طریق زبان SQL ارتباط برقرار می‌کنند و اکثر شرکت‌ها داده‌ها و اطلاعات خود را در پایگاه‌داده‌های خود ذخیره می‌کنند. در نتیجه زمانی که شما SQL را در مجموعه مهارت‌های خود داشته باشید، می‌توانید انتخاب کنید در کجا مشغول به کار شوید.

شما می توایند دوره SQL را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایید. ما برای شما یکی از بهترین مدرسان تیم آموزش مهندسان جوان را انتخاب نموده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. کل دوره آموزشی بصورت آنلاین و با نرم افزار های پیشرفته آموزش مجازی خواهد بود. تعداد جلسات و قیمت و . . . توسط خود مدرس به اطلاع شما عزیزان می رسد. برای اطلاعات بیستر با دکتر مصطفی ایوبی (مدیر بخش آموزشی) تماس بگیرید:

تلگرام: 4271 335 911 98+           واتس آپ: 9136 842 553 90+      پست الکترونیکی: mostafa.mobarhan@emu.edu.tr

همچنین ما فایل های آموزشی بسیار کاربردی را برای شما تهیه نموده ایم. این آموزش ها بر اساس محتوا برای شما دسته بندی شده اند که عبارت اند از:

آموزش آموزش معماری SQL Server

مایکروسافت اس.کیو.ال سرور یا مایکروسافت سی‌کول سرور (به انگلیسی: Microsoft SQL Server) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی است که…

group0
تومان15000

آموزش پایگاه داده با SQL Server 2012

امروزه حجم زیادی از داده، ذخیره، پردازش و بازیابی می­‌شوند. از طرف دیگر، در سیستم‌­های امروزی از قبیل سیستم­‌های تجارت…

group0
تومان10000

کتاب آموزشی SQL Server 2016

به دنیای زیبای SQL خوش آمدید، SQL Server نرم افزار سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است،…

group0
تومان5000