دوره آموزش وایرلس هکینگ از مقدماتی تا پیشرفته – دوره وایرلس هکینگ با بهترین کیفیت و بالاترین سطح علمی از پایه تا حرفه‌ای تهیه شده است!

شبکه های بیسیم یا همان شبکه های وایرلس (وایرلس نتورک)  بدلیل ماهیت سیال و متحرک بودن خود و اینکه برای اتصال نیازی به کابل ندارند، در معرض تهدیدهای بسیاری قرار دارند. یکی از علایق هکر ها، همین شبکه های بیسیم است. این مسئله اهمیت آشنایی دقیق با حملات مختلف علیه شبکه های بیسیم و کسب دانش کافی جهت شناسایی وسپس  دفاع در برابر آنها بعنوان یکی از حیاتی ترین مسئولیت های مدیران شبکه و مسئولین امنیت اطلاعات در سازمان ها ، ادارات ، شرکت ها و …  را دو چندان می کند. وقت آن است که تمام سوالات شما در رابطه با وایرلس هکینگ  (wireless hacking)مانند :

 • وایرلس هکینگ چیست؟
 • ایمن سازی وایرلس چگونه است؟
 • چه خطری امنیت شبکه های وایرلس را تهدید می کند؟
 • و بسیاری از سوالات و مباحث کلیدی حملات، نفوذ و مقابله با آن ها

پاسخ داده شود. شبکه  وایرلس در صورتی که به صورت درست ایمن نشده باشند، راههای زیادی برای هک شدن و یا استفاده از آسیب پذیری ها در شبکه وایرلس ایجاد می کنند. سرفصل های این دوره آموزشی به گونه تنظیم شده است که شما با یادگیری و تسلط بر آن ها بتوانید از پس آزمون های بین المللی بر بیاید. در این دوره آموزشی به شما آموزش داده خواهد شد تا چگونه یک شبکه وایرلس را ایمن کنید اما برای انجام این کار باید بدانید که :

 •  شبکه وایرلس یا شبکه بیسیم چگونه کار میکنه ؟
 • هکر ها چگونه حمله و امنیت شبکه وایرلس رو دور میزنند؟
 • شیوه نفوذ هکر ها به شبکه
 • و...

با گذراندن این دوره انواع حملات مختلف بر علیه شبکه های بی سیم – و از همه مهمتر ، نحوه دفاع در برابر آنها – را بصورت کاملا عملی و کاربردی و بسیار حرفه ای (براساس سناریوهای عملی از پیش آماده شده) در ویدیوهای کاملا فارسی فرا خواهید گرفت. از ابزار هایی که در این دوره استفاده شده می توانیم به : نرم افزار فوق العاده حرفه ای وایرشاک، کالی لینوکس و … اشاره کنیم. در این دوره سعی شده به مبحث نفوذ و امنیت شبکه وایرلس به صورت ۰ تا ۱۰۰ پرداخته شود. برای آشنایی بیشتر با دوره می توانید به ویدئو های دمو این دوره مراجعه  کنید.

پیش نیاز های دوره :

 • هیچ پیش نیازی برای این دوره نیاز نیست ، از همین نقطه باید استارت بزنید...
  
  

  شما می توایند دوره wireless hacking را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایید. ما برای شما یکی از بهترین مدرسان تیم آموزش مهندسان جوان را انتخاب نموده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. کل دوره آموزشی بصورت آنلاین و با نرم افزار های پیشرفته آموزش مجازی خواهد بود. تعداد جلسات و قیمت و . . . توسط خود مدرس به اطلاع شما عزیزان می رسد. برای اطلاعات بیستر با دکتر مصطفی ایوبی (مدیر بخش آموزشی) تماس بگیرید:

  تلگرام: 4271 335 911 98+           واتس آپ: 9136 842 553 90+      پست الکترونیکی: mostafa.mobarhan@emu.edu.tr