در ارزیابی آسیب پذیری (Vulnerability Assessment)، سیستم هدف مورد پویش (اسکن) و بررسی قرار گرفته و ضعف‌های امنیتی سیستم کشف می‌شود. ابزارهای پویش آسیب‌پذیری، بخش‌های مختلف یک سیستم را پویش می‌کنند تا آسیب‌پذیری‌های سیستم‌ها، سیستم عامل‌ها، نرم‌افزارها و … را شناسایی کنند. علاوه بر این، نرم‌افزارهای پویش آسیب‌پذیری، اشتباهات رایج در پیکربندی‌ها را نیز شناسایی می‌کنند.

یکی از بخش های مهم در امنیت شبکه و تست نفوذ تشخیص آسیب پذیری های موجود در شبکه می باشد. می توان گفت در صورتی که شما بتوانید مهارت تشخیص آسیب پذیری های شبکه را کسب کنید، می توانید به شبکه حمله کرده و یک هکر باشید و یا از شبکه محافظت کرده و یک متخصص امنیت شبکه باشید. انتخاب این موضوع با شما است. اما به هر حال شما باید مهارت های لازم به منظور تشخیص آسیب پذیری های شبکه را بلد باشید. با دانلود و مطالعه کتاب آموزش تشخیص آسیب پذیری های شبکه شما مهارت های لازم برای این کار را پیدا خواهید کرد.

شما می توایند دوره Vulnerability Assessment را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایید. ما برای شما یکی از بهترین مدرسان تیم آموزش مهندسان جوان را انتخاب نموده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. کل دوره آموزشی بصورت آنلاین و با نرم افزار های پیشرفته آموزش مجازی خواهد بود. تعداد جلسات و قیمت و . . . توسط خود مدرس به اطلاع شما عزیزان می رسد. برای اطلاعات بیستر با دکتر مصطفی ایوبی (مدیر بخش آموزشی) تماس بگیرید:

تلگرام: 4271 335 911 98+           واتس آپ: 9136 842 553 90+      پست الکترونیکی: mostafa.mobarhan@emu.edu.tr