Post Exploitation مرحله ای بسیار مهم است و ما مطالب خیلی زیادی رو راجب Post Exploitation در آموزش های خود داریم، فرض کنید به یک سیستم نفوذ کردید و مرحله بعدی شما بعد از نفوذ Post Exploitation هست مثل دیدن اطلاعات سیستم ، دیدن لیست یوزر ها ، لیست درایو های Share شده و… نکته ای که در مرحله Post Exploitation اهمیت داره استفاده کردن از دستورات خود سیستم عامل است تا حساسیت سیستم های امنیتی نسبت به کار هایی که ما میکنیم کمتر بشه ، در کنار استفاده از دستورات خود سیستم عامل در مرحله Post Exploitation ، زمان هم بسیار اهمیت داره و باید بتونیم سریعا دستورات رو اجرا کنیم و اطلاعاتی که نیاز داریم رو از سیستم استخراج کنیم.

در این موزش ها ما ابزاری رو به شما معرفی میکنیم که هم از دستورات خود سیستم عامل برای انجام Post Exploitation استفاده میکنه و همچنین کافیه ابزار رو اجرا کنید و ابزار به صورت اتوماتیک دستورات رو برای شما اجرا و نتیجه رو به شما نمایش میده که باعث صرفه جویی در زمان  میشه که حتی اگر خیلی سریع دسترسی شما قطع بشه شما موفق به استخراج اطلاعات شدید.

شما می توایند دوره MATLAB را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایید. ما برای شما یکی از بهترین مدرسان تیم آموزش مهندسان جوان را انتخاب نموده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. کل دوره آموزشی بصورت آنلاین و با نرم افزار های پیشرفته آموزش مجازی خواهد بود. تعداد جلسات و قیمت و . . . توسط خود مدرس به اطلاع شما عزیزان می رسد. برای اطلاعات بیستر با دکتر مصطفی ایوبی (مدیر بخش آموزشی) تماس بگیرید:

تلگرام: 4271 335 911 98+           واتس آپ: 9136 842 553 90+      پست الکترونیکی: mostafa.mobarhan@emu.edu.tr