OPNET قویترین نرم افزار شبیه سازی و تحلیل شبکه های کامپیوتری و مخابراتی است. OPNET به کاربر اجازه می دهد جنبه های مختلف شبکه از لایه فیزیکی، پیوند داده (Data Link ) تا لایه کاربرد را شبیه سازی کند. این نرم افزار به طراحان و محققان اجازه می دهد عملکرد پروتکل ها، تجهیزات و معماری های شبکه را با دقت بسیار بالایی شبیه سازی کنند. پیش بینی های این نرم افزار به طرز چشمگیری با واقعیت منطبق است. ویژگیهای منحصر به فرد این نرم افزار باعث شده است که بسیاری محققان در زمینه شبکه نظیر اساتید یا دانشجویان مقاطع تکمیلی، از این نرم افزار به عنوان پایه شبیه سازی پروژه خود استفاده کنند. با وجود ویژگیهای منحصر به فرد و فوق العاده (در مقایسه با نرم افزارهایی مثل NS)، اما به کارگیری این نرم افزار به ویژه برای اولین بار برای بسیاری از کاربران مشکل می نماید. به دلیل قابلیت های زیاد و گزینه ها و تنظیمات متعدد، کاربران تازه وارد هنگام کار با این نرم افزار دچار مشکلاتی می شوند. از کاربردهای مهم OPNET می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• آنالیز شبکه‌های فعلی از طریق شبیه‌سازی: این نرم افزار مستقیماً می‌تواند فایل‌های تنظیمات (Configuration) روترهای سازندگان مختلف مانند سیسکو را به عنوان ورودی دریافت کرده و سناریوی فعلی شبکه را شبیه‌سازی کند.
• طراحی بهینه شبکه: با این نرم افزار می‌توان لینک‌ها را به صورت بهینه انتخاب کرد تا از هیزینه‌های ااضافی جلوگیری شود.
• شبیه‌سازی عملکرد پروتکل‌های چدید که در محیط‌های تحقیقاتی به وجود آمده‌اند.
• ساخت دستگاه های جدید در شبکه (با استفاده از ماژولهای لایه های مختلف و پکیج های موجود)
• قابلیت برنامه نویسی و گسترش مدلهای جدید و موجود

شما می توایند پروژه  OPNET خود را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایید. ما برای شما یکی از بهترین متخصصین OPNET در تیم مهندسان جوان را انتخاب نموده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. قیمت و . . . توسط خود شما و مهندس مربوطه (از طرف مهندسان جوان) مشخص می شود. برای اطلاعات بیستر با دکتر مصطفی ایوبی تماس بگیرید:

تلگرام: 4271 335 911 98+           واتس آپ: 9136 842 553 90+      پست الکترونیکی: mostafa.mobarhan@emu.edu.tr

در صورت وجود هر گونه سوال فنی درباره پروژه می توانید با تیم پشتیبانی تخصصی ما تماس بگیرید. همچنین تیم پشتیبانی ما می تواند در صورت در خواست شما (با هماهنگی قبلی) کل پروژه را در یک جلسه آنلاین برای شما بصورت اختصاصی تشریح نمایند. لازم به ذکر است این جلسه انلاین و تمامی پشتیبانی های ما بصورت کاملا رایگان می باشد. همچنین در پروژه های دانشجویی (دانشگاهی) درصورت نیاز به گزارش متنی برای ارائه به استاد خویش می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و گزارش پروژه را بر اساس نیاز خود به ما سفارش دهید و در مدت دو تا هفت روز (بر اساس سفارش شما) گرارش بصورت فارسی / انگلیسی تهیه و برای شما ارسال می گردد.  لازم به ذکر است این گزارش بصورت رایگان برای شما تهیه و و ارسال خواهد شد.

در این بخش تمامی پروژه های OPNET انجام شده توسط تیم تخصصی مهندسان جوان برای شما نمایش داده شده است: