امروزه گوشی های هوشمند اندرویدی جز جدایی ناپذیر زندگی ما شده اند. همه ی ما روزانه ساعاتی را با گوشی های اندرویدی و اپلیکیشن هایی که با زبان برنامه نویسی اندروید نوشته شده اند سپری می کنیم. برنامه نویسی اپلیکیشن هایی که با اندروید نوشته می شوند یکی از پردرآمدترین مشاغل به حساب می آید. سهم عمده و قابل توجهی از گوشی های هوشمند در جهان، نرم افزاری اندرویدی دارند. علت این امر استفاده آسان و یادگیری راحت این سیستم عامل است. راحتی و جذابیت این سیستم عامل سبب شده است گوشی های اندرویدی مخاطبان و مشتریان بیشماری داشته باشند.
سیستم عامل اندروید نوعی سیستم عامل است که به عنوان یک سیستم عامل متن باز شناخته می شود. علت متن باز بودن این زبان برنامه نویسی آن است که توسعه دهندگان این زبان در سراسر جهان بتوانند آن را توسعه دهند و تغییرات دلخواه خود را در آن ایجاد کنند. در واقع سورس کد بودن زبان اندروید سبب می شود توسعه دهندگان بتوانند بدون دریافت مجوز و یا صرف هزینه ای به کد های اصلی اندروید دسترسی داشته باشند. اندروید بر پایه ی هسته لینوکس ساخته و توسعه داده شده است. بنابراین بسیاری از امور مانند ارتباط میان نرم افزار و سخت افزار و یا مدیریت پردازش داده ها توسط هسته ی لینوکس انجام می شود .

شما می توایند دوره اندروید را انتخاب کرده و به ما اعلام نمایید. ما برای شما یکی از بهترین مدرسان تیم آموزش مهندسان جوان را انتخاب نموده و هماهنگی های لازم را انجام می دهیم. کل دوره آموزشی بصورت آنلاین و با نرم افزار های پیشرفته آموزش مجازی خواهد بود. تعداد جلسات و قیمت و . . . توسط خود مدرس به اطلاع شما عزیزان می رسد. برای اطلاعات بیستر با دکتر مصطفی ایوبی (مدیر بخش آموزشی) تماس بگیرید:

تلگرام: 4271 335 911 98+           واتس آپ: 9136 842 553 90+      پست الکترونیکی: mostafa.mobarhan@emu.edu.tr

همچنین ما فایل های آموزشی بسیار کاربردی را برای شما تهیه نموده ایم. این آموزش ها بر اساس محتوا برای شما دسته بندی شده اند که عبارت اند از:

آموزش برنامه نویسی مقدماتی اندروید

خوشبختانه شروع کار برای برنامه نویسی اندروید بسیار راحت است. حتی نیاز نیست که یک موبایل اندروید داشته باشید. فقط…

group0
تومان10000

آموزش نصب اندروید استدیو

شیوه اول برنامه نویسی ‪ Nativeاندروید است. با استفاده از زبان جاوا برای ‫اندروید برنامه می‌نویسید. در فصول اول، دوم…

group0
تومان5000

کتاب برنامه نویسی اندروید برای برنامه نویسان تحت وب با استفاده از Mosync framework

شیوه اول برنامه نویسی ‪ Nativeاندروید است. با استفاده از زبان جاوا برای ‫اندروید برنامه می‌نویسید. در فصول اول، دوم…

group0
تومان10000